Bugun...BAŞKAN BİLGİT’TEN BAŞKAN KUYBU’YA ZİYARET

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fahrettin Bilgit, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu'yu ziyaret ederek bir süre görüştü.

facebook-paylas
Güncelleme: 14-02-2024 23:26:12 Tarih: 14-02-2024 23:08

BAŞKAN BİLGİT’TEN BAŞKAN KUYBU’YA ZİYARET

Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fahrettin Bilgit, Kahramanmaraş Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu'yu ziyaret ederek bir süre görüştü.

 

Başkan Kuybu, "Asrın felaketini yaşadığımız 6 Şubat depremlerinde hep yanımızda olan ve yardımlarını esirgemeyen Bursa Oda Başkanımız ve beraberindeki heyeti Odamızda ağırladık. İnşallah bundan sonra hem ticari anlamda hemde projeler anlamında bir birimize destek olacağız" dedi. 

 

Kuybu, açıklamalarında şunları söyledi: 

 


Yapılan ziyaret ile ilgili konuşan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ahmet Kuybu şunları belirtti”6 Şubat Asrın felaketini yaşadığımız dönemlerde bizlerin yanında ve yardımında olan desteklerini eksiz sürdüren Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Fahrettin Bilgit, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimize Bağlı Oda Başkanlarımızı, Avrupa Birliği tarafından desteklenen istihdam için Mesleki Eğitim Programı (İMEP) Modül Lideri ve Saha Koordinatörü İzzet Çevik ve beraberindeki Heyeti misafir ettik” dedi.

 

 

Başkan Kuybu

"Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odamızla birlikte projelerle karşılıklı ticari ilişkilerimizin güçlenerek devam edeceği mesajı veren başkanlarımız beraberlerinde getirdikleri kırtasiye ve çocuk Gıda malzemeleriyle depremde büyük hasar alan Turan İlköğretim Okulu öğrencilerimizi ziyaret ettiler” dedi.

 

 

Esnaf ziyaretindede bulunan heyet Turan İlkokulu’nun düzenlemiş olduğu “Her şehide bir ilmek” Projesi kapsamında yaptıkları TÜRK Bayrağı’na bir ilmek attılar.

Başkan Kuybu”Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanımız Fahrettin Bilgit, Bursa Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliğimize Bağlı Oda Başkanlarımıza, (İMEP) Modül Lideri ve Saha Koordinatörü İzzet Çevik ve ekibine ziyaretlerinden duyduğumuz memnuniyeti dile getirir teşekkür ederiz” dedi.

 FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER EKONOMİ Haberleri

YUKARI YUKARI