Bugun...SANKO HOLDİNG 120. YILINI KUTLUYOR

SANKO Holding, 1904 yılında başlayan yolculuğunun 120. yılını büyük bir gurur ve mutlulukla kutluyor.

facebook-paylas
Güncelleme: 20-05-2024 22:18:40 Tarih: 20-05-2024 22:09

SANKO HOLDİNG 120. YILINI KUTLUYOR

SANKO HOLDİNG 120. YILINI KUTLUYOR

 

SANKO Holding, 1904 yılında başlayan yolculuğunun 120. yılını büyük bir gurur ve mutlulukla kutluyor.

 

Geçtiğimiz yüzyılda birçok ilke imza atan ve hem ekonomik hem de sosyal anlamda değer yaratan şirket, bu özel yıldönümünde yeni hikayelerle gücüne güç katmaya devam ediyor.

 

SANKO Holding’in 120 yıllık serüveni, her zaman yenilikçi ve öncü olma vizyonuyla şekillendi. Şirket, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda, ülkemize katkı sunma konusunda gösterdiği kararlılık ve azimle, sürdürülebilir bir geleceğe doğru emin adımlarla ilerliyor.

 

SANKO Holding, bu anlamlı yıldönümü vesilesiyle yaptığı açıklamada, "120 yıllık bir geçmişe sahip olmanın gururunu yaşarken, bu mirası geleceğe taşımak için aynı heyecan ve kararlılıkla çalışmaya devam edeceğiz. Ekonomik ve sosyal alanda yarattığımız değerlerle, önümüzdeki yıllarda da ülkemize katkıda bulunma hedefimizi sürdüreceğiz" dedi.

 

Bu önemli dönüm noktası, SANKO Holding'in sadece geçmişteki başarılarını değil, aynı zamanda gelecekte gerçekleştireceği projelerle de adından söz ettireceğinin bir göstergesi. SANKO Holding, yenilikçi ve sürdürülebilir çözümlerle Türkiye'nin ve dünyanın dört bir yanında etkisini hissettirmeye devam edecek.

 

SANKO Holding ailesi, bu özel yıldönümünü kutlarken, geleceğe dair umut dolu bir vizyonla çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor. “120 yıllık mirasımızı geleceğe taşıyoruz” sloganıyla yola çıkan şirket, nice başarılı yıllara imza atmayı hedefliyor.

 

GÜZEL YARINLAR İÇİN, "120 YILLIK MİRASIMIZI GELECEĞE TAŞIYORUZ"...

 FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI