Bugun...CAPİTAL DERGİSİ "GÖNLÜ ZENGİN 50 İŞ İNSANI" LİSTESİNİ AÇIKLADI!

İş dünyasının saygın yayın organlarından Capital dergisinin geleneksel "Gönlü Zengin 50 İş İnsanı" listesi açıklandı.

facebook-paylas
Tarih: 06-07-2024 20:18

CAPİTAL DERGİSİ

CAPİTAL DERGİSİ "GÖNLÜ ZENGİN 50 İŞ İNSANI" LİSTESİNİ AÇIKLADI!

İş dünyasının saygın yayın organlarından Capital dergisinin geleneksel "Gönlü Zengin 50 İş İnsanı" listesi açıklandı.

 

Özlem Aydın Ayvacı tarafından 2023 yılı verileri baz alınarak hazırlanan listede, Türkiye'nin önde gelen iş insanları yer aldı.

Bu sene listede Kahramanmaraş'tan iki değerli isim öne çıktı: Kipaş Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Hanefi Öksüz ve BLC Group Yönetim Kurulu Başkanı Şahin Balcıoğlu. Mehmet Hanefi Öksüz, 35. sırada yer alarak 55 milyon TL tutarında bağışta bulundu. Şahin Balcıoğlu ise 47. sırada yer aldı ve 9 milyon 225 bin TL bağış yaptı.

 

 

Geçtiğimiz yıl 31. sırada yer alan Mehmet Hanefi Öksüz ve 39. sırada yer alan Şahin Balcıoğlu, bu sene de listede yer alarak yardımseverliklerini sürdürüyorlar.

Capital dergisinin araştırmasına göre, bağış miktarı 2022'ye göre yüzde 183,5 oranında artış gösterdi. Araştırma, dünyada artan sorunlar nedeniyle şirketlerden ve liderlerden beklentinin arttığını, iş dünyasının daha fazla sorumluluk aldığını ortaya koyuyor. Bu beklentinin karşılık bulması, iş dünyasının toplumsal sorumluluklarını yerine getirdiğini gösteriyor.

Kahramanmaraş'ın değerli iş insanları Mehmet Hanefi Öksüz ve Şahin Balcıoğlu'nu bu başarılarından dolayı tebrik ediyoruz.

 Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI