Bugun...DOĞAN VE ÖZDEMİR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ !

Gazeteci Bekir Doğan- Gülay Doğan kızı Aziz Sancar Anadolu Lisesi Rehber öğretmeni, Ayşe Betül Doğan ile Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi Matematik öğretmeni Zeki Özdemir düğünleri EXPO Onikişubat Belediyesi Nikah Sarayı Ada Düğün salonunda yapıldı.

facebook-paylas
Güncelleme: 13-04-2024 11:24:51 Tarih: 13-04-2024 09:49

DOĞAN VE ÖZDEMİR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ !

DOĞAN VE ÖZDEMİR AİLESİNİN MUTLU GÜNÜ !

 

Gazeteci Bekir Doğan- Gülay Doğan kızı Aziz Sancar Anadolu Lisesi Rehber öğretmeni, Ayşe Betül Doğan ile Tenzile Erdoğan İmam Hatip Lisesi Matematik öğretmeni Zeki Özdemir düğünleri EXPO Onikişubat Belediyesi Nikah Sarayı Ada Düğün salonunda yapıldı.

 

Gazeteci Bekir Doğan- Gülay Doğan ile Hasan ile Nura Özdemir gelenleri karşılaması ile misafirlerin yerini alması ile düğün merasimine geçildi.

 

Başkan Fırat Görgel : “ Bende heyecanlıyım ilk nikahım, ilk düğünüm”

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel nikah töreninde yaptığı konuşmada : Bugün bende sizler kadar heyecanlıyım ilk düğünüm ilk nikah törenimiz ilk defa Nikah kıyacağım Allah hayırlı uğurlu eylesin, yeni bir ailemiz oldu.. Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan nasiyatını da unutmayacağız çocuk sayısı önemli vatana millette hayırlı evletlar yetiştirin inşallah, ilk düğün, ilk heyecan, ilk nikah ve iki öğretmenimizi evlendiriyoruz bu bizim için ayrı bir önemi var, Doğan ailesi ve Özdemir ailesine mutluluklar diliyorum..

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Mübarek bir gün Mübbarek Ramazan Bayramı akşamı böyle bir aile çatısı kuruyoruz sevgi saygı içinde inşallah devam eder, hem okullarınızda hem de kendi çocuklarınızı vatana millete yararlı evlatlar yetiştirisiniz diyorum,” dedi.

Ayşe Betül Doğan ile Zeki Özdemir Nikah Şahitliğini ise : Kahramanmaraş valisi Mükerrem Ünlüer, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer oruç Bilal Depgici, Mehmet Şahin , Ak Parti Kahramanmaraş İl başkanı Cüneyt Doğan,  Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Mustafa Buluntu, Önceki dönem Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediyesi Başkan Vekili Fatih Yıldız , Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Mustafa Çakar , Ak Parti Milletvekili adayı, Muhtarlar Dernek Başkanı Ramazan Gürbak imza attılar..

 

 

Vali Mükerrem Ünlüer: Bu cüzdanı bayanlar iyi saklar kızımıza veriyorum..

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, evlilik cüzdanı sahibine vermesi için Kahramanmaraş valimiz Mükerrem Ünlüer veriyorum diyerek cüzdanı valiye verdi.

 

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer ise : “ Cüzdana sahip çıkacak olan daha dikkatli olanlar Bayanlar ve Rehber öğretmen olunca evlilik cüzdanın Ayşe Betül Doğan- Özdemir veriyorum , Allah hayırlı eylesin ömür boyu mutluluklar diliyorum,” dedi..

 

Kahramanmaraş valisi Mükerrem Ünlüer, Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Fırat Görgel, Ak Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Depgici, Mehmet Şahin , Ak Parti Kahramanmaraş İl başkanı Cüneyt Doğan, Emniyet Müdürü Nurettin Gökduman  Onikişubat Belediye Başkanı Hanifi Toptaş, Kahramanmaraş Ticaret ve Sanayi odası Başkanı Mustafa Buluntu, KMTSO Meclis Başkanı Vekili Mahmut Arıkan , Önceki dönem Onikişubat Belediye Başkanı Hanefi Mahçiçek, Dulkadiroğlu Belediyesi Başkan Vekili Fatih Yıldız , Ak Parti Dulkadiroğlu ilçe Başkanı Mustafa Çakar , Dulkadiroğlu Belediyesi  Akkent A.Ş. Genel Müdürü Ali Aydın, Ak Parti Milletvekili adayı, Muhtarlar Dernek Başkanı Ramazan Gürbak ,  Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Yusuf Kökünüz , Tenzile Erdoğan kız imam hatip lisesi müdürü Ahmet Dertli ile müdür yardımcısı Celalettin Tüten ve Ayşe Betül Doğan okuldan öğretmen arkadaşları, Zeki Özdemir öğretmen arkadaşları ile Doğan ve Özdemir ailesinin yakınları katıldı.

 

Bekir Doğan ‘ın damadı Zeki Özdemir , Elazığ’dan gelen abisi: matematik öğretmeni Murat Özdemir ve ailesi, Ağrıdan kardeşi Matematik öğretmeni Büşra Kaya ve ailesi, Samsun’dan Kardeşi biyomedikal mühendisi Zeynep Özdemir ve nişanlısı Mustafa,  babası Hasan Özdemir annesi Nura Özdemir kardeşleri Sevim, Fatoş, Ahmet Özdemir. İle yakınları düğünde hazır bulundu.

 

Basın Mensupları

 

Kahramanmaraş’ta görev yapan basın mensupları ve Gazeteci Bekir Doğan ile Gülay Doğan yakın akrabaları ve dostlarını katılması ile yapılan düğün genç çiftlerin mutluluğu ile sona erdi..

 

Daha sonra imza töreni ve aile fotoğraf çekilmesi ile düğün son buldu.
Bu haber 2665 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI