Bugun...KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR’İN ETKİNLİKLERİNDE ÇOCUKLAR EĞLENİYOR

6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketi sonrası Kahramanmaraş’ta normalleşme adına çeşitli etkinler düzenleniyor. Bu etkinliklerden biri de ‘Çok Şirin Patiler’ adlı müzikal tiyatro gösterisi oldu. Çocuklara özel bu gösteri büyük ilgi gördü.

facebook-paylas
Güncelleme: 20-11-2023 12:53:22 Tarih: 20-11-2023 11:12

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR’İN ETKİNLİKLERİNDE ÇOCUKLAR EĞLENİYOR

KAHRAMANMARAŞ BÜYÜKŞEHİR’İN ETKİNLİKLERİNDE ÇOCUKLAR EĞLENİYOR

 

6 Şubat’ta yaşadığımız asrın felaketi sonrası Kahramanmaraş’ta normalleşme adına çeşitli etkinler düzenleniyor. Bu etkinliklerden biri de ‘Çok Şirin Patiler’ adlı müzikal tiyatro gösterisi oldu.  Çocuklara özel bu gösteri büyük ilgi gördü.

 

Çocuklar, ara tatilin son gününde Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesinin ‘Çok Şirin Patiler’ adlı müzikal tiyatro gösterisiyle eğlenceye doydu. NFK Kültür Merkezi’nde düzenlenen etkinlikte doyasıya eğlenen minikler, bir yandan da yeni bilgiler edindi.

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi, Kasım Kültür Sanat Sezonu’nda tiyatrodan söyleşiye, okur - yazar buluşmasından konferansa çeşitli etkinlikler düzenlemeye devam ediyor. Farklı yaş gruplarına yönelik etkinliklerini sürdüren Büyükşehir Belediyesi, çocukları da unutmuyor. Bu kapsamda, ara tatilin son gününde ‘Çok Şirin Patiler’ adlı müzikal tiyatro gösterisi minik izleyicileri için sahne aldı. Necip Fazıl Kısakürek Kültür Merkezi’nde düzenlenen gösteriyi çocuklar büyük bir ilgi ve heyecanla takip etti. Hayvanlar âleminin birbirinden şirin karakterlerinin maceralarını konu alan gösteri, çocukları bir yandan eğlendirirken bir yandan da dostluk, arkadaşlık, paylaşma gibi konularda eğitici mesajlar vermeyi ihmal etmedi. Büyükşehir Belediyesinin çocuklar için çok faydalı ve eğlenceli etkinlikler düzenlediğini belirten ebeveynler, çocuklara gösterdiği ilgi ve alakadan dolayı Başkan Hayrettin Güngör’e teşekkür etti.HABER VİDEOSU
FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI