Bugun...KAHRAMANMARAŞ HEYETİNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ZİYARET

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kahramanmaraş’ta planlanan projelere ilişkin bilgiler aktardıklarını söyledi.

facebook-paylas
Güncelleme: 18-11-2023 00:25:05 Tarih: 17-11-2023 23:24

KAHRAMANMARAŞ HEYETİNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ZİYARET

 

KAHRAMANMARAŞ HEYETİNDEN CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’A ZİYARET

 

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Kahramanmaraş’ta planlanan projelere ilişkin bilgiler aktardıklarını söyledi.

 

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri, İl Başkanı, İl Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ederek deprem sonrası devam eden ve planlanan projelere ilişkin güncel durumu aktardı.

 

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Kahramanmaraş heyetini Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde kabul etti. AK Parti Genel Başkan Yardımcıları Erkan Kandemir ve Yusuf Ziya Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette Kahramanmaraş Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör’ün yanı sıra 66. Hükümet Tarım ve Orman Bakanı Prof. Dr. Vahit Kirişci, AK Parti Kahramanmaraş Milletvekilleri Ömer Oruç Bilal Debgici, Dr. Tuba Köksal, Mevlüt Kurt ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, AK Parti İl Başkanı Fırat Görgel, İl Kadın Kolları Başkanı Asuman Yavuz ve İl Gençlik Kolları Başkanı Feyzullah Eren Aşçı da yer aldı. Heyet, deprem sonrası Kahramanmaraş’ta yürütülen ve planlanan projelere ilişkin Cumhurbaşkanı Erdoğan’a bilgiler aktardı.

 

ŞEHRİMİZİN GÜNCEL DURUMUNA İLİŞKİN BİLGİLERİ ARZ ETTİK

 

Büyükşehir Belediye Başkanı Hayrettin Güngör, “Önceki dönem Tarım ve Orman Bakanımız Sayın Vahit Kirişci, Milletvekillerimiz, İl Başkanımız, il Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarımızla birlikte Cumhurbaşkanımız, Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı ziyaret ettik. Deprem sonrası şehrimizde yürütülen ve planlanan projelere ilişkin Sayın Cumhurbaşkanımıza bilgiler arz ettik. Kahramanmaraş’ımıza göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı Zat-ı Devletlerine şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI