Bugun...Sular Akademi personeli Kardiyopulmoner Resusitasyon eğitimi aldı

Sular Akademi personeli Kardiyopulmoner Resusitasyon eğitimi aldı! Kahramanmaraş Sular Akademi Hastanesinde sağlık personeline Kardiyopulmoner Resusitasyon (CPR) Eğitimi verildi.

facebook-paylas
Güncelleme: 05-06-2024 18:06:31 Tarih: 05-06-2024 14:35

Sular Akademi personeli Kardiyopulmoner Resusitasyon eğitimi aldı

Sular Akademi personeli Kardiyopulmoner Resusitasyon eğitimi aldı!
Kahramanmaraş Sular Akademi Hastanesinde sağlık personeline Kardiyopulmoner Resusitasyon (CPR) Eğitimi verildi.
Hastanenin Acil Tıp Uzmanı Doç. Dr. Selim Bozkurt tarafından düzenlene eğitim seminerinde hastalara doğru ve hızlı ilk yarım müdahale yöntemleri detaylı bir şekilde anlatıldı. 
Eğitimle ilgili bilgiler veren Doç. Dr. Selim Bozkurt, acil vakalarda doğru müdahalenin önemine vurgu yaptı.
Kardiyopulmoner Resusitasyon eğitimiyle personelin daha donanımlı hale geldiğini belirten Bozkurt, şunları kaydetti
“Hastanemiz tüm birimleriyle kesintisiz hizmet vermektedir. Bu gün hastane personelimize Kardiyopulmoner Resusitasyon konulu eğitim verdik. Bu eğitimin amacı hastalarımıza tüm hemşire arkadaşlarımızın ve sağlık personellerinin doğru ve etkili bir hizmet vermesidir.
Tıp bilimi sürekli yeni bilgilerle gelişmektedir. Bu bilgileri arkadaşlarımıza aktarmak için hem kendimiz araştırmaktayız. Buna benzer eğitimler hastanemizde aralıklarla düzenlenmektedir. Amacımız hastalarımıza doğru ve etkili hizmet sunmaktır. Ani kalp durmasında veya ciddi travma durumlarında yada hastanede ani olarak kötüleşen hastalara doğru ve hızlı müdahalenin bu tarz eğitimlerle devam etmesi önem arz ediyor. Eğitime katılan arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.”Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI