Bugun...VALİ MÜKERREM ÜNLÜER’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Kadın Günü dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak, “Anneler biz her zaman yol gösterici olmuşlardır” dedi.

facebook-paylas
Güncelleme: 11-05-2024 22:59:17 Tarih: 11-05-2024 21:54

VALİ MÜKERREM ÜNLÜER’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

VALİ MÜKERREM ÜNLÜER’İN ANNELER GÜNÜ MESAJI

 

Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, Kadın Günü dolayısı ile bir mesaj yayınlayarak, “Anneler biz her zaman yol gösterici olmuşlardır” dedi.

 

 

 Kahramanmaraş Valisi Mükerrem Ünlüer, “Toplumumuzun temelini oluşturan aile, ailenin temel yapı taşı ise annedir. Annelik aynı zamanda insanlık değerlerinin zirve noktalarını temsil etmektedir. Bu anlamlı gün vesilesiyle annelerimizin Anneler Günü’nü kutluyorum.” Diyerek, “ Sevgi, şefkat, sabır ve fedakârlıkla sağlıklı nesillerin yetiştirilmesinde önemli bir sorumluluk üstlenen annelerimiz, şefkat dolu yürekleri ile bizleri adeta ilmek ilmek işleyerek hayatımıza yön vermiş ve bizlere her zaman yol gösterici olmuşlardır. Bizlere karşılıksız sevginin en güzelini vermişlerdir.” Dedi.

 

 

“Fedakârlığın timsali olan annelerimiz hayatımız boyunca rehberimiz, eğitimcimiz ve zorlu hayat yolculuğumuzda kutup yıldızımızdır. Onlara layık birer evlat olmak, onları mutlu etmek ve onlara hak ettikleri değeri vermek biz evlatların en büyük vazifesidir.” Diyen Vali Ünlüer, “Peygamber Efendimizin (S.A.V) “Cennet, annelerin ayakları altındadır” sözü, dinimizin annelerimize verdiği önemi ve onlara göstermemiz gereken hürmeti gözler önüne sermesi açısından çok anlamlıdır.” İfadelerini kullandı.

 

 

“Annelerimizi mutlu etmek, annelerimizin yüreklerini sevgiyle doyurmak, nefes aldığımız her gün annelerimizin merhametine, şefkatine ve ilgisine layık olmaya çalışmak hepimizin görevi olmalıdır.” Diyen Vali Ünlüer,  “Bu duygu ve düşüncelerle, başta ülkemizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden şehitlerimizin ve gazilerimizin anneleri olmak üzere bütün annelerin Anneler Günü’nü kutluyor, fedakâr emekleri ile bizleri bugünlere ulaştıran annelerimize sağlık, huzur ve mutluluklar diliyorum.” Dedi.


                                                                                                     

 
Bu haber 1358 defa okunmuştur.


FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YUKARI YUKARI